Doświadczenie i fachowa wiedza

Firma Perspekt działa w Bielsku-Białej od 1990 roku. Rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży i wdrażania oprogramowania w małych firmach.

W początkowym okresie odkryliśmy mało znaną na naszym rynku wrocławską firmę Insert, której oprogramowaniem skutecznie podbijaliśmy rynek. Bliska z nią współpraca zaowocowała w późniejszych latach nadaniem nam tytułu Autoryzowanego Partnera i Regionalnego Dystrybutora największego producenta oprogramowania w Polsce.

Obecnie firma nasza zajmuje się nie tylko sektorem małych firm, ale też średnich i dużych. Lata doświadczeń i fachowa wiedza zarówno w zakresie różnorodnych dziedzin działalności gospodarczych oraz specyfiki przedsiębiorstw sprawiły, że bez problemu jesteśmy w stanie doradzić klientowi najbardziej odpowiedni dla niego system informatyczny. Również po wdrożeniu systemu zapewniamy stałą opiekę informatyczną.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Możemy poszczycić się tym, że żadna firma, nad którą sprawujemy opiekę na podstawie umów – nie zrezygnowała z naszych usług.

Przez okres tylu lat wzbogaciliśmy swoją ofertę o programy do obsługi średnich i dużych firm, szczególnie wielooddziałowych, wymagających złożonej kontroli nad obiegiem dokumentów i posiadających duże bazy danych. Zapewniamy także naszym klientom pełną ochronę przed wirusami – oferując najnowocześniejsze programy antywirusowe. Zaopatrujemy ich w materiały biurowe i eksploatacyjne dostarczane własnym transportem.

Dodatkowo naszym stałym klientom gwarantujemy 24-godzinny serwis oprogramowania.
Ponadto prowadzimy w naszym Biurze Handlowym sprzedaż komputerów, telefonów stacjonarnych i komórkowych, oraz akcesoriów.
Nasza pozycja na rynku pozwala nam rozbudowywać własną sieć dystrybucji.