humansoft Corax

Oprogramowanie humansoft Corax
oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. Specjalizacja poszczególnych modułów systemu czyni go profesjonalnym rozwiązaniem do prowadzenia działalności o charakterze handlowym, produkcyjnym i usługowym.

Decydując się na oprogramowanie humansoft Corax otrzymają Państwo narzędzia, które pozwolą podnieść efektywność Państwa firmy we wszystkich strategicznych obszarach zarządzania. Począwszy od zarządzania gospodarką magazynową, zamówieniami własnymi i obcymi, zarządzania produkcją, sprzedażą i finansami aż po zarządzanie relacjami z klientami.

Program humansoft Corax wspomaga firmy w poszukiwaniu i tworzeniu nowych praktyk zarządzania, zwłaszcza tam gdzie wymagane jest obniżenie kosztów działalności na rzecz wzrostu dynamiki i wydajności. W tym celu doskonale sprawdza się funkcjonalność programu, dzięki której w szybki sposób będą mogli Państwo uzyskiwać rzetelną sprawozdawczość zewnętrzną i wewnętrzną dotyczącą firmy. Dostarczy ona kluczowych informacji, w tym m.in. na temat rentowności poszczególnych produktów, działów firmy i prowadzonych przez nich działań, kanałów dystrybucji, segmentów rynku, płynności finansowej przedsiębiorstwa i innych aspektów jej działalności. Dysponując tymi informacjami będą mogli Państwo łatwiej i szybciej podejmować decyzje związane ze zmianą lub rozszerzeniem portfela produktów, rozwojem nowych kanałów dystrybucji, zmianą w polityce cen i rabatów, wyborze optymalnych źródeł dostaw i wiele innych decyzji, które będą korzystne dla Państwa biznesu.

Profesjonalne rozwiązania do prowadzenia działalności o charakterze handlowym, produkcyjnym i usługowym

To wszystko w połączeniu z silnie rozwiniętymi mechanizmami analitycznymi i możliwościami tworzenia własnych raportów i zestawień czyni system humansoft Corax najlepszym doradcą w zakresie efektywnego zrządzania przedsiębiorstwem.

humansoft Corax to także wydajność, stabilność, efektywna praca w sieci oraz prędkość przetwarzania dużych zbiorów danych. Te ważne cechy systemu osiągnięte zostały dzięki nowoczesnej technologii klient-serwer opartej na serwerze baz danych MS SQL Server. Gwarantuje ona bezpieczeństwo danych. Dodatkowo jest to technologia, którą mogą Państwo nabyć w łączonej ofercie wraz z systemem humansoft Corax, na bardzo korzystnych warunkach cenowych.
Program dostarczany jest w postaci modułów, w których zastosowano nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania funkcjonalne. Dzięki nim każdy dział Państwa firmy może zostać wyposażony w rozwiązania adekwatne do ich rzeczywistych potrzeb. Pozwoli to zwiększyć wydajność całego przedsiębiorstwa oraz Państwa zadowolenie z łatwiejszej i przyjemniejszej pracy.
Współpraca systemu z urządzeniami i programami zewnętrznymi
humansoft Corax
współpracuje z urządzeniami fiskalnymi (drukarki, kasy fiskalne), wagami elektronicznymi, czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych oraz kolektorami danych – ułatwiając procesy zakupu i sprzedaży towarów.
Współpracuje z zewnętrznymi programami: „Płatnik”, „Celina”, systemem „Zamówień Internetowych – ZELMART” służącym do prowadzenia sklepu internetowego oraz systemem klasy CRM – OKAY CRM.
Sieć sprzedaży
System humansoft Corax dostępny jest w sieci regionalnych partnerów handlowych Humansoft. Tworzą ją firm informatyczne, które ukończyły specjalistyczne szkolenia z zakresu znajomości funkcjonalnej programu oraz dostosowania go do Państwa indywidualnych potrzeb.
Informacje o lokalnych partnerach handlowych naszej firmy, znajdą Państwo na stronie www.humansoft.pl.
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in