czerwony PLUS dla InsERT GT

czerwony PLUS dla InsERT GT to specjalny zestaw rozszerzeń funkcjonalnych dla programów z linii InsERT GT.

Jest to trzeci z serii PLUSÓW – programów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanych funkcjach.

Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie oprogramowania spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Programy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze i bez zastosowania dodatkowych narzędzi.

Każdy klient może indywidualnie dobierać PLUSY według potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu potrzebna.

Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od podobnych rozwiązań o identycznej bądź zbliżonej funkcjonalności innych producentów.

Warunkiem koniecznym, by uruchomić PLUSA, jest uaktualnienie programów do wersji 1.19. Instalacja PLUSA przebiega w podobny sposób jak uaktualnienie programu, nie powinna więc stanowić problemu nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników pakietu InsERT GT.

Funkcjonalność czerwonego PLUSA dla InsERT GT:

 • homebanking – wczytywanie i rozliczanie wyciągów bankowych zapisanych w formacie MT-940; transakcje z wyciągu można wczytać do programu, a następnie wykonywać 3 rodzaje działań: rozliczać rozrachunki na podstawie wczytanych transakcji, kojarzyć istniejące operacje bankowe z transakcjami oraz pomijać transakcje bez ewidencjonowania operacji bankowych;
 • zbiorcze wysyłanie faktur pocztą elektroniczną w Subiekcie GT;
 • zestawienia definiowalne – tworzenie w Gratyfikancie GTdowolnych zestawień kadrowo-płacowych bez znajomości języka SQL; mechanizm umożliwia określenie kryteriów wyboru, zawartości zestawienia, a także takich elementów, jak sumowanie czy grupowanie danych;
 • flagi własne – oznaczanie i komentowanie ewidencjonowanych obiektów według własnych kryteriów; flagi są widoczne na listach, a dodatkowo mechanizm umożliwia wyszukiwanie obiektów po dowolnej fladze oraz uzyskanie informacji, kto i kiedy dokonał ostatniej modyfikacji flagi;
 • pola własne typu słownik – definiowanie zakresu wartości przez podłączenie słownika; do wyboru są dwie możliwości: podłączenie słowników standardowych (dostępnych w systemie) lub zdefiniowanie własnych;
 • pola własne typu polecenie SQL – określanie i definiowanie dowolnego zbioru danych zaewidencjonowanych w systemie; jest to idealne rozwiązanie dla tych, którym nie wystarczają pola własne typu słownik, a jednocześnie posiadają wiedzę z zakresu tworzenia zapytań w języku Transact-SQL.

W każdym systemie linii InsERT GT znajduje się przycisk, uruchamiający moduł InfoPLUS (obok linku do pomocy i InfoSfery). Moduł ten zawiera informacje o wszystkich zmianach i nowościach w kolejnych wersjach PLUSA dla InsERT GT. Z InfoPLUSA można także uruchomić wersję próbną oraz zarejestrować produkt przez Internet.

Próbne aktywowanie czerwonego PLUSA dla InsERT GT możliwe jest wyłącznie na podmiocie próbnym. Każda z funkcjonalności, która dostępna jest wyłącznie w czerwonym PLUSIE, została odpowiednio oznaczona w dymku.

 

Recommend
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • LinkedIN
 • Pinterest
Udostępnij
Tagged in