Moduł zewnętrzny do Gratyfikanta GT „Raport o Wypłatach”

Jest to zestawienie wypłat w zadanym okresie czasu, w podziale na poszczególnych pracowników,  gdzie będą widoczne i podsumowane poszczególne składniki płacowe wliczone do dużego brutta, z możliwością wyboru wg Działu, Grupy pracowników, bądź kategorii Listy Płac.   

prezentacja _ _ _ instrukcja _ _ _ _cena _ _ _ _ _ _ _ _ _ demo _ _ _ _ _ zakup

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ netto: 500,- __ _ _ _ _

BRAK WERSJI DEMO

 

Jest to zestawienie wypłat w zadanym okresie czasu, w podziale na poszczególnych pracowników,  gdzie będą widoczne i podsumowane poszczególne składniki płacowe wliczone do dużego brutta, z możliwością wyboru wg Działu, Grupy pracowników, bądź kategorii Listy Płac. Istnieje również możliwość ręcznego wskazywania List Płac, które chcemy wybrać do zestawienia. Zestawienie to podsumowuje również składki ZUS wg przeznaczenia, oraz w podziale czy są to składki pracownika czy pracodawcy, jak również następujące składniki wypłat:

KUP, podstawa opodatkowania, podatek naliczony, ulga podatkowa, wynagrodzenie netto, wszystkie składniki dodawane, bądź odejmowane od netta, suma do wypłaty, obciążenie pracodawcy.

Na koniec użytkownik ma możliwość skopiowania wynikowej tabeli i wykorzystania jej np. w Excelu.

Moduł ten dedykowany jest w szczególności dla firm prowadzących księgi handlowe, które ujmują w ewidencjach księgowych wypłaty  według typów działalności (zespół kont 5). Potrzebny jest do księgowania poszczególnych składników list płac na różne konta kosztowe zespołu 5.

Moduł nie wymaga posiadania Sfery dla Gratyfikanta GT!

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in